Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/msemos/domains/m-sistemos.lt/public_html/wp-config.php on line 80
Bevielė įranga – M-Sistemos

Ethernet komunikatorius E16

Šio komunikatoriaus dėka visų įvykių informacija tuoj pat perduodami Jūsų pasirinktai apsaugos tarnybai. Didelis pliusas, kad šis komunikatorius veikia su Protegus programėle, kas leidžia centralę ir kitus prie centralės prijungtus įrenginius valdyti nuotoliniu būdu. Šio prietaiso dėka pagreitinami centralės konfigūravimo, programinės įrangos atnaujinimo darbai - viskas atliekama nuotoliniu būdu.
Kaina nuo 70 Eur.

Belaidė apsaugos sistema Hikvision DS-PWA32-NST

Belaidė, išmani apsaugos sistema, kurios komplektą sudaro belaidė centralė, belaidis judesio jutiklis, magnetinis kontaktas ir 5 bevieliai pakabukai. Veikimo principas panašus į įprastos centralės, todėl ja naudotis tikrai nebus sunku.
Kaina nuo 325 Eur.

ELDES pultelis KeyBoB (EWK3)

1 pultelis net 8 skirtingoms funkcijoms valdyti. Šis pultelis užtikrina kiemo vartų, garažo vartų, apsauginių žaliuzių, apšvietimo, temperatūros, laistymo sistemos, užtvaro ar net panikos paskelbimo valdymą. Šis pultelis Išmaniuosius namus šis pultelis leidžia valdyti iš 1,7 km atstumo.
Kaina nuo 35 Eur.

ELDES belaidė lauko sirena EWS4

EWS4 pasižymi išskirtine technologija, kuri leidžia pasiekti net 3 km belaidžio ryšio atstumą atvirose erdvėse. Pagerintas baterijos gyvavimo laikas užtikrins baterijų gyvavimą 5 metams. Itin greitas ir lengvas montavimas, nereikalaujantis jokių papildomų laidų vedimo.
Kaina nuo 115 Eur.

Belaidis judesio jutiklis Hikvision DS-PD2-P15C-W

Maksimalus atstumas: 15m. Tamperio apsauga. Bluewave technologija. Skaitmeninis temperatūros kompensavimas. Automatinis jautrumas. Signalo stiprumo indikacija(SSI). Montavimo kronšteinas komplekte.
Kaina nuo 55 Eur.

Apsaugos sistema ELDES Pitbull Alarm PRO

Unikali apsaugos sistema, sutalpinta judesio daviklio korpuse. Labai tinkamas variantas nedidelių patalpų saugumui užtikrinti. Veikia kaip autonominė apsaugos sistema arba centralė, galinti valdyti net iki 16 belaidžių įrenginių. Prie šio įrenginio taip pat galima prijungti ir Dahua ar Hikvision IP kameras.
Kaina nuo 140 Eur.

ELDES belaidė LED klaviatūra EWKB5

EWKB5 visiškai belaidė klaviatūra nereikalaujanti ilgo ir sunkaus diegimo. Esant poreikiui EWKB5 galima maitinti laidu. Balsiniai informaciniai pranešimai lietuvių, anglų, rusų ar keliomis kitomis kalbomis.
Kaina nuo 235 Eur.

ELDES belaidis judesio daviklis EWP3

Šiame judesio jutiklyje integruotas dvigubas pasyvus infraraudonųjų spindulių jutiklis. Aliarmas įvyksta tik tuo atveju, jei abu PIR jutikliai yra suaktyvinami, todėl ši jutiklio savybė leidžia išvengti netikrų aliarmų, kuriuos gali sukelti gyvūnai ar šviesos pasikeitimai. Šis įrenginys veikia energijos taupymo režimu ir ir gali stebėti temperatūrą patalpose, nes turi įmontuotą temperatūros jutiklį. Į gyvūnus iki 40 kg nereaguoja.
Kaina nuo 54 Eur.

Belaidis PIR judesio daviklis FW2-NEO

Tai bevielis judesio jutiklis puikiai tinkantis namams su augintiniais, kurių svoris iki 25 kg. „Quad“ technologija. Apsaugos zona iki 12 m. Maitinimas - 1 ličio baterija CR123, kuri tarnaus ilgiau nei 4 metus. Belaidė konfigūracija per apsaugos centralę.
Kaina nuo 46 Eur.

ELDES belaidė LED klaviatūra EWKB4

Kompaktiška, stilinga, baterijomis maitinama klaviatūra su itin paprastu valdymu. Šioje klaviatūroje esanti belaidžio ryšio technologija leidžia pasiekti iki 3 kilometrų atstumą atvirose erdvėse. Savyje ši klaviatūra turi įmontuotą temperatūros jutiklį, kuris leis stebėti ne tik namų, bet ir garažo ar kitų patalpų temperatūrą. Yra apsaugos, STAY ir nakties režimai. Kaina nuo 60 Eur.

Belaidė vidaus sirena ELDES EWS3

Belaidė vidaus sirena, suderinama su ELDES apsaugos sistemomis ESIM364, ESIM384, Pitbull Alarm ir Pitbull PRO. Įmontuotas temperatūros jutiklis. Puikus suderinamumas su kitpmis Eldes belaidėmis apsaugos sistemomis.
Kaina nuo 40 Eur.

Belaidė lauko sirena EWS2

Baterijomis maitinama sirena su integruotu belaidžiu moduliu EW1, kuris belaidžiu ryšiu jungiasi prie ELDES belaidžių apsaugos sistemų ir valdo sireną. Vartotojui tereikia aktyvuoti modulio EW1 ryšį su centrine sistema (SMS žinute arba su programine įranga) ir sukonfigūruoti įėjimo zonas ir išėjimus. Belaidis modulis EW1 taip pat turi vieną nepanaudotą zoną ir vieną nepanaudotą išėjimą, kurie gali būti panaudoti norint prijungti įvairius papildomus įrenginius, pvz.: judesio daviklius, dūmų daviklius ir kitokius valdikliaus.
Kaina nuo 55 Eur.

Belaidis dūmų ir šilumos jutiklis FW2-SMK

Dvipusio ryšio fotoelektroninis dūmų ir šilumos jutiklis automatiškai prisitaikantis prie ilgalaikių aplinkos temperatūros pokyčių išlaikydamas jautrumą dūmams. Šilumos jutiklis aktyvuos signalizaciją, kai aplinkos temperatūra viršys nustatytą aukščiausią kritinę ribą
Kaina nuo 95 Eur.

Belaidė vidinė sirena FW2-VESTA

Idealus sprendimas siekiant sustiprinti įsilaužimo perspėjimą. Ši sirena nereikalauja papildomų laidų ir gali dirbti be kintamos srovės šaltinio. Tai puiki išeitis ir tuo atveju, jei lauke nėra galimybės sumontuoti lauko sirenos.
Kaina nuo 170 Eur.

Belaidė lauko sirena FW2-SIREN-EXT

Belaidė lauko sirena užtikrinanti patikimą darbo kokybę, lengvą belaidį montavimą, elegantiška išvaizdą derančią prie namo. Sirena teikia šviesos ir/ar garso signalus įsibrovimo metu, gaisro atveju, esant žemam įtampos lygiui.
Kaina nuo 175 Eur.

Belaidis langų ir durų jutiklis EWD3

EWD3 yra sukurtas praplėsti apsaugos sistemos galimybes ir saugoti visus galimus įėjimus į patalpas 24 valandas per parą. Jutiklis fiksuoja fizinį objektų atidarymą/uždarymą, vibracijos lygį ir temperatūrą. EWD3 yra sukurtas apsaugoti duris, langus ar netgi stalčius.
Kaina nuo 30 Eur.

Belaidis pultelis EWK2

Juodos arba sidabrinės spalvos pultelis apsaugos sistemos valdymui. Pultelis turi 4 mygtukus, kurie gali būti sukonfigūruoti išjungti/įjungti namų apsaugą, atidaryti vartus ar valdyti kitus namų prietaisus.
Kaina nuo 30 Eur.

ELDES belaidis zonų ir PGM išėjimų išplėtimo modulis EW2

Šis įrenginys laidinį prietaisą paverčia bevieliu ir sujungia jį su Eldes apsaugos sistema. EW2 turi 4 zonų terminalus, pritaikytus laidiniams skaitmeniniams jutikliams: magnetiniam durų kontaktui, judesio jutikliui ir pan.
Kaina nuo 50 Eur.

ELDES belaidis magnetinis durų kontaktas / vibracinis jutiklis EWD2

Įrenginys naudojamas durų, langų ir kitų atidaromų, stumdomų mechanizmų apsaugai. Šiame prietaise įmontuotas vibracinis jutiklis įspėja vos tik bandoma brautis į vidų. Yra laidinė zona bet kokiam skaitmeniniam jutikliui ar vandens jutikliui prijungti. Prietaiso naudojimui reikalinga sąsaja su apsaugos sistema (tai galime padaryti SMS žinute arba naudojantis ELDES Configuration Tool).
Kaina nuo 27 Eur.

ELDES Vandens nuotėkio detektorius EFS1

Tai vandens nuotėkio detektoriusis kuris naudojamas kartu su magnetiniu durų kontaktu EWD2. Suveikus vandens jutikliui, įspėjimas siunčiamas į apsaugos sistemą. Nedidelių matmenų prietaisas vos pastebimas ir tinkamas įtaisyti negilaus rėmo duryse ar kitoje vietoje. Daugiafunkcis.
Kaina nuo 6 Eur.

Belaidis dūmų ir CO jutiklis EWF1CO

Tai elektrocheminis anglies monoksido (CO) ir optinio tipo dūmų jutiklis, naudojamas su ESIM364, ESIM384, Pitbull Alarm ir Pitbull PRO apsaugos sistemomis. Šio itin jautraus jutiklio dėka bus aptikta lėtai rusenanti ugnis bei anglies monoksidas.
Kaina nuo 105 Eur.