Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/msemos/domains/m-sistemos.lt/public_html/wp-config.php on line 80
Eldes signalizacijos papildomi produktai – M-Sistemos

ELDES klaviatūra EKB2

Sensorinė LCD klaviatūra, skirta naudoti kartu su apsaugos sistema ESIM264. Ši moderni ir stilinga klaviatūra tiks bet kokiam interjerui. Lietimui jautrūs mygtukai, informatyvus LCD ekranas užtikrina patogų ir sklandų naudojimą. Galima rinktis juodą arba baltą.
Kaina nuo 73 Eur.

ELDES klaviatūra EKB3

Mygtukų pagalba valdoma klaviatūra, kuri gali būti naudojama ir kaip raktas iButton, ir kaip klaviatūra vienu metu. Klaviatūra, 12 šviečiančių LED klavišų, puikiai veikia su visomis ELDES ALARM ESIM264.
Kaina nuo 35 Eur.

ELDES klaviatūra EKB3

Laidinė LED klaviatūra, skirta valdyti ir konfigūruoti ESIM264, ESIM364 ir ESIM384 apsaugos sistemas. ELDES apsaugos sistemos palaiko iki 4 EKB3 klaviatūrų. Konfiguruoti šios klaviatūros nuotoliniu būdu negalima. Yra apsaugos ir STAY režimai.
Kaina nuo 35 Eur.

ELDES belaidė LED klaviatūra EWKB4

Kompaktiška, stilinga, baterijomis maitinama klaviatūra su itin paprastu valdymu. Šioje klaviatūroje esanti belaidžio ryšio technologija leidžia pasiekti iki 3 kilometrų atstumą atvirose erdvėse. Savyje ši klaviatūra turi įmontuotą temperatūros jutiklį, kuris leis stebėti ne tik namų, bet ir garažo ar kitų patalpų temperatūrą. Yra apsaugos, STAY ir nakties režimai. Kaina nuo 60 Eur.

Vartų, kelio užtvarų valdiklis ELDES ESIM320

Šis įrenginys skirtas individualių namų kiemo ir garažo vartų ar kotedžų/daugiabučių namų parkavimo aikštelių valdymui. Įrenginys leidžia suskurti iki 2000 vartotojų, todėl vos vieno vartų valdiklio užtenka didžiulio objekto priežiūrai. Vartų valdymas balso skambučiu, SMS žinute, išmaniojo telefono programėle ar interneto pagalba.
Kaina nuo 100 Eur.

ELDES pultelis KeyBoB (EWK3)

1 pultelis net 8 skirtingoms funkcijoms valdyti. Šis pultelis užtikrina kiemo vartų, garažo vartų, apsauginių žaliuzių, apšvietimo, temperatūros, laistymo sistemos, užtvaro ar net panikos paskelbimo valdymą. Šis pultelis Išmaniuosius namus šis pultelis leidžia valdyti iš 1,7 km atstumo.
Kaina nuo 35 Eur.

Belaidis pultelis EWK2

Juodos arba sidabrinės spalvos pultelis apsaugos sistemos valdymui. Pultelis turi 4 mygtukus, kurie gali būti sukonfigūruoti išjungti/įjungti namų apsaugą, atidaryti vartus ar valdyti kitus namų prietaisus.
Kaina nuo 30 Eur.

ELDES belaidė lauko sirena EWS4

EWS4 pasižymi išskirtine technologija, kuri leidžia pasiekti net 3 km belaidžio ryšio atstumą atvirose erdvėse. Pagerintas baterijos gyvavimo laikas užtikrins baterijų gyvavimą 5 metams. Itin greitas ir lengvas montavimas, nereikalaujantis jokių papildomų laidų vedimo.
Kaina nuo 115 Eur.

ELDES belaidė LED klaviatūra EWKB5

EWKB5 visiškai belaidė klaviatūra nereikalaujanti ilgo ir sunkaus diegimo. Esant poreikiui EWKB5 galima maitinti laidu. Balsiniai informaciniai pranešimai lietuvių, anglų, rusų ar keliomis kitomis kalbomis.
Kaina nuo 235 Eur.

Apsaugos sistema ELDES Pitbull Alarm PRO

Unikali apsaugos sistema, sutalpinta judesio daviklio korpuse. Labai tinkamas variantas nedidelių patalpų saugumui užtikrinti. Veikia kaip autonominė apsaugos sistema arba centralė, galinti valdyti net iki 16 belaidžių įrenginių. Prie šio įrenginio taip pat galima prijungti ir Dahua ar Hikvision IP kameras.
Kaina nuo 140 Eur.

ELDES belaidis judesio daviklis EWP3

Šiame judesio jutiklyje integruotas dvigubas pasyvus infraraudonųjų spindulių jutiklis. Aliarmas įvyksta tik tuo atveju, jei abu PIR jutikliai yra suaktyvinami, todėl ši jutiklio savybė leidžia išvengti netikrų aliarmų, kuriuos gali sukelti gyvūnai ar šviesos pasikeitimai. Šis įrenginys veikia energijos taupymo režimu ir ir gali stebėti temperatūrą patalpose, nes turi įmontuotą temperatūros jutiklį. Į gyvūnus iki 40 kg nereaguoja.
Kaina nuo 54 Eur.

Belaidis dūmų ir CO jutiklis EWF1CO

Tai elektrocheminis anglies monoksido (CO) ir optinio tipo dūmų jutiklis, naudojamas su ESIM364, ESIM384, Pitbull Alarm ir Pitbull PRO apsaugos sistemomis. Šio itin jautraus jutiklio dėka bus aptikta lėtai rusenanti ugnis bei anglies monoksidas.
Kaina nuo 105 Eur.

Universalus komunikatorius ELDES ET083

Šis įrenginys - taupus ir efektyvus būdas suteikti GSM/GPRS ryšį toms apsaugos sistemoms, kurios neturi integruoto GSM modulio. Komunikatorius gali veikti 2G arba 3G mobiliojo ryšio tinkle. Sistemos konfigūracija per USB laidą, papildomai nenaudojant išorinio maitinimo. Įrenginys turi 3 integruotus įėjimus ir išėjimus , kurių dėka galima prijungti papildomus laidinius jutiklius, elektros prietaisus arba apsaugos sistemos PGM išėjimus.
Kaina nuo 115 Eur.

Belaidis langų ir durų jutiklis EWD3

EWD3 yra sukurtas praplėsti apsaugos sistemos galimybes ir saugoti visus galimus įėjimus į patalpas 24 valandas per parą. Jutiklis fiksuoja fizinį objektų atidarymą/uždarymą, vibracijos lygį ir temperatūrą. EWD3 yra sukurtas apsaugoti duris, langus ar netgi stalčius.
Kaina nuo 30 Eur.

Belaidė vidaus sirena ELDES EWS3

Belaidė vidaus sirena, suderinama su ELDES apsaugos sistemomis ESIM364, ESIM384, Pitbull Alarm ir Pitbull PRO. Įmontuotas temperatūros jutiklis. Puikus suderinamumas su kitpmis Eldes belaidėmis apsaugos sistemomis.
Kaina nuo 40 Eur.

Belaidė lauko sirena EWS2

Baterijomis maitinama sirena su integruotu belaidžiu moduliu EW1, kuris belaidžiu ryšiu jungiasi prie ELDES belaidžių apsaugos sistemų ir valdo sireną. Vartotojui tereikia aktyvuoti modulio EW1 ryšį su centrine sistema (SMS žinute arba su programine įranga) ir sukonfigūruoti įėjimo zonas ir išėjimus. Belaidis modulis EW1 taip pat turi vieną nepanaudotą zoną ir vieną nepanaudotą išėjimą, kurie gali būti panaudoti norint prijungti įvairius papildomus įrenginius, pvz.: judesio daviklius, dūmų daviklius ir kitokius valdikliaus.
Kaina nuo 55 Eur.

ELDES išplėtimo modulis EPGM1

Tai laidinių zonų ir PGM išėjimų išplėtimo modulis, skirtas naudojimui su ELDES apsaugos sistemomis ESIM364 ir ESIM384. Prietaisas leidžia padidinti apsaugos sistemos zonų ir PGM išėjimų, skirtų elektros prietaisams prijungimui, skaičių (padidinama iki 16 zonų ir iki 4 PGM išėjimų).
Kaina nuo 36 Eur.

Ethernet komunikatorius ELAN3-ALARM

Ethernet modulis leidžia prietaisams perduoti informaciją IP tinklais. Šio prietaiso dėka galima apsaugos centralę konfiguruoti ir valdyti nuotoliniu būdu. Modulis ypatingai gera išeitis kur silpnas GSM/GPRS ryšys.
Kaina nuo 65 Eur.