Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/msemos/domains/m-sistemos.lt/public_html/wp-config.php on line 80
Klaviatūros – M-Sistemos

Trikdis Protegus SK232LEDW klaviatūra

32 zonų sensorinė klaviatūra SP231 TRIKDŽIO centralei. Lytėjimui jautrūs valdymo klavišai, šviesumo ir garso reguliavimas. Automatinis indikacijos prigesimas. Skubios pagalbos iškvietimo kodai. Galima rinktis juodą arba baltą spalvą.
Kaina nuo 57 Eur.

PARADOX K636 klaviatūra

24 zonas turinti mygtukinė LCD klaviatūra su reguliuojamu pašvietimo intensyvumu. Ši klaviatūra pritaikoma prie TRIKDIS apsaugos sistemų. 3 tipų panikos aliarmo įjungimas. Yra StayD režimas.
Kaina nuo 35 Eur.

PARADOX K10 horizontali klaviatūra

10 zonų mygtukinė LCD klaviatūra su reguliuojamu pašvietimo intensyvumu. Ši klaviatūra pritaikoma prie TRIKDIS apsaugos sistemų. 3 tipų panikos aliarmo įjungimas. Yra StayD režimas.
Kaina nuo 40 Eur.

PARADOX K32 klaviatūra

32 zonas turinti mygtukinė LCD klaviatūra su reguliuojamu pašvietimo intensyvumu. Ši klaviatūra pritaikoma prie TRIKDIS apsaugos sistemų. 3 tipų panikos aliarmo įjungimas. Yra StayD režimas. Klaviatūros programų atnaujinimo galimybė naudojant 307USB arba WinLoad.
Kaina nuo 62 Eur.

PARADOX K32LCD+ klaviatūra

32 simbolių skystųjų kristalų klaviatūra su programuojamais užrašais. Reguliuojamas kontrastas, apšvietimas ir įvykių persivertimo greitis. Nuo kairiau esančios skiriasi tik tuo, kad turi LCD ekraniuką, kuriame rodomos 32 zonų indikacijos. Suderinama su TRIKDIS apsaugos sistemomis.
Kaina nuo 80 Eur.

PARADOX K35 klaviatūra

32 zonų mygtukinė LCD klaviatūra su reguliuojamu pašvietimo intensyvumu. Ši klaviatūra pritaikoma prie TRIKDIS apsaugos sistemų. 3 tipų panikos aliarmo įjungimas. Yra StayD režimas. Su LCD ekranu, kuriame rodomos 32 zonų indikacijos.
Kaina nuo 70 Eur.

ELDES belaidė LED klaviatūra EWKB5

EWKB5 visiškai belaidė klaviatūra nereikalaujanti ilgo ir sunkaus diegimo. Esant poreikiui EWKB5 galima maitinti laidu. Balsiniai informaciniai pranešimai lietuvių, anglų, rusų ar keliomis kitomis kalbomis.
Kaina nuo 235 Eur.

ELDES belaidė LED klaviatūra EWKB4

Kompaktiška, stilinga, baterijomis maitinama klaviatūra su itin paprastu valdymu. Šioje klaviatūroje esanti belaidžio ryšio technologija leidžia pasiekti iki 3 kilometrų atstumą atvirose erdvėse. Savyje ši klaviatūra turi įmontuotą temperatūros jutiklį, kuris leis stebėti ne tik namų, bet ir garažo ar kitų patalpų temperatūrą. Yra apsaugos, STAY ir nakties režimai. Kaina nuo 60 Eur.

PARADOX K10 vertikali klaviatūra

10 zonų mygtukinė LCD klaviatūra su reguliuojamu pašvietimo intensyvumu. Ši klaviatūra pritaikoma prie TRIKDIS apsaugos sistemų. 3 tipų panikos aliarmo įjungimas. Yra StayD režimas. Kaina nuo 40 Eur.​

ELDES klaviatūra EKB2

Sensorinė LCD klaviatūra, skirta naudoti kartu su apsaugos sistema ESIM264. Ši moderni ir stilinga klaviatūra tiks bet kokiam interjerui. Lietimui jautrūs mygtukai, informatyvus LCD ekranas užtikrina patogų ir sklandų naudojimą. Galima rinktis juodą arba baltą.
Kaina nuo 73 Eur.

ELDES klaviatūra EKB3

Laidinė LED klaviatūra, skirta valdyti ir konfigūruoti ESIM264, ESIM364 ir ESIM384 apsaugos sistemas. ELDES apsaugos sistemos palaiko iki 4 EKB3 klaviatūrų. Konfiguruoti šios klaviatūros nuotoliniu būdu negalima. Yra apsaugos ir STAY režimai.
Kaina nuo 35 Eur.

ELDES klaviatūra EKB3

Mygtukų pagalba valdoma klaviatūra, kuri gali būti naudojama ir kaip raktas iButton, ir kaip klaviatūra vienu metu. Klaviatūra, 12 šviečiančių LED klavišų, puikiai veikia su visomis ELDES ALARM ESIM264.
Kaina nuo 35 Eur.