Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/msemos/domains/m-sistemos.lt/public_html/wp-config.php on line 80
ELDES signalizacija – M-Sistemos

Išmanioji apsaugos sistema ELDES

  • 16 zonų
  • Galimybė išplėsti iki 144 zonų
  • 64 beaidžių daviklių prijungimo galimybė
  • 6 tipų zonos

 

 

Namų ir įmonių apsaugos sistema, kuri sukurta (iki 300 m²) apsaugai. ESIM384 yra netik namų apsaugos sistema, bet ir namų  automatizavimo sistema viename. ELDES Security išmaniosios programėlės pagalba galima patogiai valdyti sistemą, stebėti HD kokybės vaizdą iš namų, kontroliuoti elektros įrenginius, gauti informacinius pranešimus, susijusius su namų apsauga.

 

 

ESIM384 Sistema turi integruotus GSM/GPRS ir belaidį modulius, PGM ir laidinius išėjimus, todėl Jums nebereikės papilomai išlaidauti atskiriems moduliams įsigyti. Centralė gali būti išplečiama papildomais PGM išėjimais, laidinėmis jungtimis bei temperatūrų davikliais.

 

 

ELDES ryšio technologija leidžia komunikuoti įrenginiams iki 3 kilometrų atstumu atvirose erdvėse. Storos vidaus sienos ar kelių aukštų pastatai nėra kliūtis.

 

ESIM384 nedelsiant suveikusi informuos įmonę, kuri saugos Jūsų namus bei namų savininkus, kai: nekviesti svečiai bandys įsilaužti į Jūsų pastatą, taip pat jei dings elektra (ši apsaugos sistema turi atsarginę išorinę bateriją, kuri veikia iki 30 val.) ar kai įsibrovėlis bandys užblokuoti belaidžio ryšio signalą. ESIM384 naudoja dviejų krypčių komunikaciją su belaidžiais įrenginiais 868 MHz dažniu. Įrenginyje gali būti iki 2 SIM kortelių, kurios užtikrina papildomą patalpų apsaugą.

 

ESIM384 apsaugos sistema leidžia valdyti iki 16-os įvairių elektronikos prietaisų, kuriuos bus galima valdyti naudojantis programėle telefone (uždaryti/atidaryti garažo vartus, įjungti/išjungti skirtingus namų elektros prietaisus, apšvietimą, namų šildymą, vejos laistymo sistemą ir kt.). Taip pat turi 4 PGM išėjimus, kurie gali būti praplėsti net iki 80.

 

 

144 belaidžių ir laidinių zonų palaikymas suteikia galimybę sukurti aukščiausio lygio ir lankstumo namų apsaugos sistemą. Galima rinktis iš įvairaus ir plataus ELDES belaidžių įrenginių asortimento (gaisro, judesio detektoriai, įvairios sirenos ir t.t) ar kitų laidinių įrenginių asortimento. Vienu metu galima naudoti laidinius ir belaidžius įrenginius.

 

ELDES apsaugos sistema gali būti valdoma skirtingais būdais:

  • ELDES Security išmaniąja programėle
  • laidine ar belaide klaviatūra
  • bevieliu pulteliu
  • SMS žinutėmis/skambučiais
  • automatiniu apsaugos sistemos įjungimu/išjungimu.