Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/msemos/domains/m-sistemos.lt/public_html/wp-config.php on line 80
TRIKDIS signalizacija – M-Sistemos

Išmanioji apsaugos sistema TRIKDIS

  • 8 zonos
  • 8 įėjimai
  • Praplečiama iki 32 zonų su praplėtimo moduliu
  • 9 tipų zonos
Trikdis SP231 GSM centralės plokštė

 

 

Platus pritaikomumas

Ši centralė turi 8 naudojamas zonas, kurių skaičius gali kilti iki 32. Viena iš zonų gali būti naudojama gaisro davikliams prijungti.

Namų automatikos valdymas nuotoliniu būdu

Trikdis SP231centralė suteikia galimybę valdyti elektros prietaisus namuose (šildymą, apšvietimą, įėjimo/įvažiavimo vartus bei kitą namų elektronikos įrangą). Taip pat ši centralė turi 10 temperatūrinių jutiklių, kurie leidžia stebėti bei valdyti kambarių temperatūrą nuotoliniu būdu per mobiliąją aplikaciją. 

Įvairaus tipo pranešimai vartotojui skambučiu ir SMS žinute

Greitas informavimas apie tam tikrus įvykius, problemas SMS žinute ar skambučiu. SP231 centralė gali skambinti maksimaliai 2 vartotojams, siekdama informuoti apie tam tikrus įvykius, o SMS pranešimus gali gauti maksimaliai 5 vartotojai. 

 

Trikdis FLEXi SP3 GSM apsaugos centralė

 

Tai naujo tipo TRIKDIS apsaugos centralė, kurioje integruoti WiFi ir 4G, WiFi ir 2G, tik WiFi ar WiFi ir Ethernet ryšio moduliai. 

Šioje naujoje centralėje sudėtos visos geriausios TRIKDŽIO apsaugos sistemų savybės prie jų pridedant svarbiausią naujovę TRIKDŽIO apsaugos sistemose – integruotą WiFi modulį, kas garantuoja nemokamą komunikaciją su mobiliąja programa Protegus.