Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/msemos/domains/m-sistemos.lt/public_html/wp-config.php on line 80
Įėjimo kontrolės sistemos – M-Sistemos

PUSLAPIS RUOŠIAMAS

Praėjimo kontrolės sistemų yra didelė įvairovė, tačiau kol kas mes galime pasiūlyti du puikius variantus saugiam praėjimui užtikrinti.

Telefonspynė – tai sistema, su kurios pagalba galima atlikti šiuos veiksmus:

  • Stebėti tiesioginį vaizdą prie įėjimo vartelių.
  • Juos atrakinti naudojant elektronines sklendes, kurios gali išlaikyti iki 300kg traukimo jėgą.
  • Šia sistemą galima valdyti dviem būdais: išmaniuoju telefonu per hik-connect programėlę arba iš namo, kuriame sumontuojamas planšetinis kompiuteris prie sienos.
  • Atidaryti įvažiavimo vartus, pasitelkiant hik-connect programėlę arba kompiuterį, kuris sumontuotas name.

Sistemos veikimo pavyzdys: atvažiavo kurjeris, o Jūs šiuo metu esate kažkur išvykęs? Ne bėda, kurjeris gali paskambinti Jums per telefonspynę, kuri sumontuota prie vartelių, paspaudus mygtuką, o tiesioginis skambutis atkeliaus į namą ar Jūsų išmanųjį telefoną. Atsiliepus matysite tiek tiesioginį vaizdą, tiek audio garsą, taigi atsiliepus į vaizdo skambutį galėsite nuspręsti, kaip elgtis – ar atrakinti vartelius ir įleisti kurjerį į teritoriją, kad paliktų siuntas kieme, ar sutarti dėl siuntų pristatymo kitu metu.

Pro vartelius galima praeiti naudojant RFID korteles ar žetonus, kurie patogiai prisikabina prie turimų raktų arba suvedant kodą.

Patariame į vartelius montuoti elektromagnetines sklendes (1 pav.), kurios neužima daug vietos vartelių rėme ir yra kur kas stipresnės nei elektromagnetas (2 pav.).

Kitoje pusėje vartelių būna sumontuotas išėjimo mygtukas, kurį paspaudus varteliai atsirakina nustatytam laiko tarpui. Taigi toks gana paprastas ir patogus telefonspynės veikimo principas.